طرح ویژه فروش بیمه‌نامه به سهامداران

شرکت بیمه دی شرایط ویژه‌ای برای خرید انواع بیمه‌نامه برای سهامداران خود در نظر گرفته است. با مراجعه به شعب بیمه دی بیمه‌نامه‌های مورد نیاز خود را از شرکت خود خریداری نمایید.

 

بیمه‌نامه بدنه خودرو

بیمه‌نامه بدنه، خودروی شما را در مقابل خطراتی مثل آتش‌سوزی، سرقت کلی، تصادف، تصادم، واژگونی و چندین خطر متداول دیگر تحت پوشش قرار می‌دهد. شرکت بیمه دی، این امکان را فراهم کرده است که سهامداران محترم می‌توانند بیمه‌نامه بدنه خود را با ۷۰ درصد تخفیف خریداری نمایند.

بیمه‌نامه شخص ثالث خودرو

هرگونه سانحه‌ای که برای دیگران رخ دهد و ناشی از وسایل نقلیه و محصولات آنها از قبیل تصادف، تصادم، سقوط، واژگونی، آتش‌سوزی و یا انفجار باشد جزو خطرات تحت پوشش بیمه شخص ثالث می­‌باشد. در طرح ویژه سهامداران، شرایط پرداخت اقساطی حق‌بیمه فراهم شده است. شما می‌توانید در ۱۲ قسط بیمه‌نامه شخص ثالث خود را از بیمه دی خریداری کنید.

درمان انفرادی و درمان خانواده بیمه دی (بیمه شخص واحد)

بیمه شخص واحد یکی از انواع بیمه های درمان است و مناسب کسانی است که نمی‌توانند بیمه درمان تکمیلی گروهی دریافت کنند. بیمه شخص واحد را می‌توان به صورت فردی یا خانوادگی خریداری کرد. بر خلاف بیمه درمان تکمیلی گروهی برای خرید این بیمه نیازی به بیمه‌های پایه ندارید. با بیمه‌نامه شخص واحد بیمه دی شما می‌توانید با مراجعه به مراجع درمانی طرف قرارداد بیمه دی، بدون پرداخت هزینه‌های تحت پوشش، به راحتی و بدون دغدغه روند درمانی خود یا خانواده‌تان را پیگیری کنید. پیشنهاد ویژه بیمه دی برای سهامداران محترم خرید بیمه‌نامه درمان انفرادی در ۶ قسط و بیمه‌نامه درمان خانواده در ۳ قسط متوالی می‌باشد.

بیمه عمر و مستمری

این بیمه‌نامه یکی از انواع بیمه‌نامه‌های عمر انفرادی است که در آن بیمه‌گر تعهد می‌نماید در ازای دریافت حق‌بیمه، در صورتی که بیمه‌شده در طول مدت قرارداد فوت نماید، سرمایه فوت بیمه‌نامه و سرمایه‌گذاری حاصل شده از محل حق‌بیمه‌های پرداختی بیمه‌گذار را به استفاده‌کنندگان بیمه‌نامه پرداخت نماید و در صورتی که در پایان قرارداد، بیمه‌شده در قید حیات باشد، مبالغ حاصل‌شده از محل سرمایه‌گذاری حق‌بیمه‌های پرداختی بیمه‌گذار را به صورت یکجا یا مستمری به استفاده‌کنندگان پرداخت کند.

سهامداران گرامی می‌توانند بیمه عمر و مستمری بیمه دی را بدون پرداخت هزینه‌های اداری و بیمه‌گری تهیه کنند.

بیمه‌نامه آتش‌سوزی جامع منازل مسکونی

این نوع بیمه‌نامه آتش‌سوزی مخصوص منازل مسکونی شما است و موارد قابل بیمه شدن در این نوع بیمه‌نامه‌ها ساختمان، تاسیسات، تجهیزات، وسایل نقلیه در پارکینگ و اثاثیه منزل است.