جشنواره ارمغان‌ دی

ویژه مشتریان بانک دی
معرفی بیمه بدنه خودرو

با توجه به افزایش هزینه های مربوط به خرید خودرو و به دنبال افزایش هزینه های مربوط به تعمیر خودرو در زمان تصادفات، لازم است که افراد برای مدیریت هزینه های خود، اقداماتی را انجام دهند ، خرید بیمه بدنه خودرو، یکی از روش هایی است که افراد می توانند با کمک آن هزینه های مربوط به تصادفات را مدیریت نمایند. بیمه بدنه خسارت های مربوط به بدنه خودرو را جبران می‌نماید و خرید بیمه بدنه خودرو آینده نگری محسوب می شود.

خطرهای تحت پوشش بیمه بدنه

این خطرها همان حوادثی هستند که در صورت وقوع برای وسیله­‌ی نقلیه‌تان، می­‌توانید به کمک بیمه­‌ی بدنه­‌ی خودرو خسارت‌­های وارد شده را جبران کنید:

 

 

 

پوشش‌های تکمیلی بیمه بدنه

در هنگام خرید بیمه­‌ی بدنه‌ی خودرو، ممکن است به این نتیجه برسید که پوشش خطرها به‌تنهایی پاسخ‌گوی نیاز شما نیستند و به دنبال پوشش­‌هایی فراتر از یک بیمه‌­نامه‌ی عادی باشید. هر بیمه­‌ی بدنه­‌ی خودرو در کنار خسارت­‌های اصلی، مجموعه‌­ای از پوشش­‌های تکمیلی هم دارد که در صورت درخواست شما می‌­توانند به بیمه­‌نامه اضافه شوند. در صورت خرید پوشش‌های اضافی که در پایین مشاهده می­‌کنید، خسارت­‌های ناشی از آنها نیز برای شما قابل جبران خواهند شد:

سرقت جزئی قطعات و لوازم

شکست شیشه

بلایای طبیعی

هزینه ایاب‌وذهاب بیمه‌گذار در ایام تعمیر وسیله نقلیه

اثرات ناشی از پاشیده شدن مواد شیمیایی و اسیدی

نوسانات قیمت

پوشش‌هایی شامل افت قیمت، کشیدن اشیاء تیز، تعدیل فرانشیز  به‌زودی قابل ارائه خواهند بود

انواع تخفیف در بیمه بدنه خودرو (ویژه مشتریان بانک دی)

رانندگانی که به قوانین و مقررات راهنمایی‌ورانندگی پای‌بند هستند و خودشان را در قبال سلامتی و امنیت جامعه مسئول می‌­دانند، تخفیف عدم خسارت در حقیقت یک مشوق است برای رانندگانی که با رعایت مقررات رانندگی و همچنین احتیاط مضاعف در حین رانندگی، هم خودشان و هم دیگران را از خطر تصادف دور نگه می­‌دارند. این تخفیف­‌ها شامل بیمه‌گذارانی می­‌شود که طی یک سال بیمه‌ای یا بیشتر، از محل بیمه‌نامه‌­ی بدنه­‌ی خودروی خود خسارتی دریافت نکرده باشند. میزان این تخفیف از ۲۵ درصد در سال اول شروع شده و می­‌تواند به ۶۰ درصد در سال چهارم برسد.

در شرکت بیمه دی، علاوه بر تخفیف عدم خسارت تخفیف­‌های ویژه­‌ی دیگری نیز طراحی شده است که حسب مورد ارائه می­‌شوند. تخفیف برای خودروهای صفرکیلومتر، تخفیف به‌­خاطر پرداخت نقدی حق بیمه، تخفیف‌­های گروهی مربوط به مشتریان ویژه (۷۰ درصد تخفیف خرید نقدی به مشتریان بانک دی) نیز به مشتریان تعلق خواهد گرفت.

نحوه پرداخت حق بیمه بدنه در جشنواره ارمغان دی چگونه است؟

تمام واحدهای صدور بیمه ­ی شرکت بیمه دی در سراسر ایران (نمایندگان  و شعب)، برای تکریم مشتریان بانک دی در قالب جشنواره ارمغان دی آمادگی دارند تا بیمه نامه بدنه‌­ی خودرو شما را در ۸ قسط بدون پیش‌پرداخت و سود صادر نمایند.

در صورتی که بیمه نامه بصورت نقد صادر شود مازاد بر ۶۰ درصد تخفیف گروهی جشنواره ارمغان دی ۱۰ درصد تخفیف نقدی در همین جشنواره دریافت خواهند نمود.

راهنمای خرید
     مشتریان محترم بانک دی خرید بیمه بدنه به روش زیر قابل انجام است؛