دِی‌نو، جوایز ایده‌های برتر را اهدا کرد.

مفهوم امنیت سایبری

یک رویکرد امنیت سایبری موفق دارای لایه‌های حفاظتی متعددی است که در رایانه‌ها، شبکه‌ها، برنامه‌ها یا داده‌هایی که فرد قصد دارد ایمن نگه دارد، پخش شده است. در یک سازمان، افراد، فرآیندها و فناوری همه باید مکمل یکدیگر باشند تا یک دفاع موثر در برابر حملات سایبری ایجاد کنند. یک سیستم مدیریت تهدید یکپارچه می‌تواند ادغام‌ها را در محصولات منتخب Cisco Security خودکار کند و عملکردهای کلیدی عملیات امنیتی را تسریع کند: شناسایی، بررسی و اصلاح.

اصول اولیه امنیت سایبری :

کاربران

کاربران باید اصول اولیه امنیت داده ها مانند انتخاب رمزهای عبور قوی، محتاط بودن از پیوست های ایمیل و تهیه نسخه پشتیبان از داده ها را درک کنند و از آنها پیروی کنند.

فرآیندها

سازمان ها باید چارچوبی برای نحوه برخورد با حملات سایبری تلاش شده و موفقیت آمیز داشته باشند. یک چارچوب قابل احترام می تواند شما را راهنمایی کند. توضیح می‌دهد که چگونه می‌توانید حملات را شناسایی کنید، از سیستم‌ها محافظت کنید، تهدیدات را شناسایی کرده و به آن‌ها پاسخ دهید و از حملات موفق بازیابی کنید.

فن آوری

فناوری برای ارائه ابزارهای امنیتی رایانه ای مورد نیاز برای محافظت از خود در برابر حملات سایبری به سازمان ها و افراد ضروری است. سه موجودیت اصلی باید محافظت شوند: دستگاه‌های نقطه پایانی مانند رایانه‌ها، دستگاه‌های هوشمند و روترها. شبکه ها و ابر فناوری رایج مورد استفاده برای محافظت از این موجودات شامل فایروال های نسل بعدی، فیلتر DNS، محافظت از بدافزار، نرم افزار آنتی ویروس و راه حل های امنیتی ایمیل است.

چرا امنیت سایبری مهم است؟

در دنیای متصل امروزی، همه از راه حل های پیشرفته امنیت سایبری سود می برند. در سطح فردی، یک حمله امنیت سایبری می‌تواند منجر به همه چیز از سرقت هویت، تلاش‌های اخاذی و از دست دادن داده‌های مهم مانند عکس‌های خانوادگی شود. همه به زیرساخت های حیاتی مانند نیروگاه ها، بیمارستان ها و شرکت های خدمات مالی متکی هستند. ایمن سازی این سازمان ها و سایر سازمان ها برای حفظ عملکرد جامعه ما ضروری است.

همه چیز با یک ایده شروع می‌شود…

 

 

 

 

 

دِی‌نو، جوایز ایده‌های برتر را اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه دی؛ تیم نوآوری « دِی‌نو » پس از برگزاری اولین کمپین ایده‌پردازی با محوریت «هوشمندسازی فرآیندهای بیمه‌گری و نظارتی»، ایده‌های دریافتی از خارج شرکت و نیز ایده‌های همکاران محترم را مورد بررسی، ارزیابی و امتیازدهی قرار داده و در مرحله‌ی بعد، به هریک از ایده‌ها بر حسب امتیاز کسب کرده، جوایزی نقدی را پرداخت نمود. شایان ذکر است؛ دو ایده‌ی برتر در این دوره با عناوین: “بیمه‌داری نوین در حوزه‌ی  فرآیندهای صدور کلیه‌ی گروه‌های بیمه‌ای با تمرکز بر گروه بیمه‌ای مهندسی” به همت فاطمه طبیب شوشتری و “اپلیکیشن محاسبه‌ی نرخ و حق بیمه‌ی قراردادهای تمدیدی درمان گروهی” به همت محمدرضا براتی و عباس دیدار، مشمول بالاترین امتیاز و پاداش شدند. همچنین، مهدی هنرمند، فاطمه محمدزاده، فرزاد فتوت، یاسر عزیزی، امیرحسین غایبی، ارسلان زرگر خالصی، نوید سلیمانی تهرانی، پریسا عبداللهی، عبداله امامی، نگین بستان‌منش نیک، محمد کریمی، مجید خلیلی، سبحان باقری قادیکلائی و محمدعلی کاظمی از دیگر نفراتی بودند که ایده‌های ایشان، به عنوان برتر شناسایی شده است.

The Courses